Přeměna zahrady MŠ Lužická

13. 2. 2016

Na podzim roku 2015 přišla dlouho očekávaná chvíle – přebudování naší školní zahrady v místo, kde mohou děti bez obav zkoumat svět. Zahrada má podtitul „Šípkové království“.  Děti se zájmem pozorovaly celý podzim a zimu dění v zahradě:  zmizely některé stromy a keře a namísto nich se objevily nové, ovocné. Vyrostly tu houpačky, velké krmítko pro ptáčky, spousta budek pro různé druhy pěvců a vzadu v zahradě je dokonce dopravní hřiště a věž pro princezny a prince – objevitele.

Malí zahradníci už se také nemohou dočkat, až zasejí do zahrádek hrášky, dýně, bylinky, rajčata a hlavně, až budou moci všechny tyto dobroty sklízet a ochutnávat! Zajímavou podívanou bude také určitě poskytovat hmyzí hotel a na hmatovém chodníčku a dřevěném xylofonu bude možno poznávat svět vícero smysly. Na novou zahradu už se moc těšíme!

Odkaz na fotodokumentaci

Náhledy fotografií ze složky Lužická 20160213